ДТУ ПЕТ.АЕРО  (02) 3 22 22 01 • (02) 3 12 12 00 • GSM: +389 71 28 55 55

Истражувај, откривај, патувај...

Нaјново во понудата:

<i class="fa fa-asterisk"></i> ЗИМА

ЗИМА

Банско, Боровец, Копаоник, Словенија...

попусти за рани резервации и разни бонуси....

<i class="glyphicon glyphicon-asterisk"></i> 8 март

8 март

европски градови, далечни дестинации, Банско... и уште многу повеќе...

<i class="glyphicon glyphicon-ice-lolly-tasted"></i>Лето

Лето

Грција - апартмани и хотели, Италија, Шпанија, Египет, Турција, Тунис, далечни дестинации...

Aquaworld Resort Budapest 4*

Aquaworld Resort Budapest 4*

Вистинскиот избор доколку сакате да се одморите и активно да уживате во Wellness и Aqua Park во било кое време од годината. Хотел за фамилијарен мини одмор.

Крстарење по западен Медитеран, Рим

Крстарење по западен Медитеран, Рим

Крстарење по западен Медитеран 7 дена (Чивитавекија, Палермо, Валета, Барселона, Марсеј, Џенова) и 3 дена во Рим
Цена по лице: 897€

Крстарење по западен Медитеран, Барселона

Крстарење по западен Медитеран, Барселона

Крстарење по западен Медитеран 4 дена (Барселона, Марсеј, Џенова) и 4 дена во Барселона
Цена по лице: 859€

Зима на море во Шпанија

Зима на море во Шпанија

... Зима на море и посета на Саграда Фамилија / 7 ноќевања, 8 дена / директен лет од Скопје / КОСТА БРАВА И МАРЕЗМЕ

Тунис, чартер од Белград

Тунис, чартер од Белград

... мала земја со многу богата историја и неверојатна разнолика природа...
Летови секој вторник и петок од Белград / можност за 7, 10, 14 дена.

Египет, лет од Белград

Египет, лет од Белград

... заронете во прекрасното Црвено море, посетете ја долината на кралевите во Луксор, пирамидите, музејот во Каиро... 

Специјална понуда / можност за 7, 10, 14 дена.

<i class="fa fa-globe"></i> Дестинации

Дестинации

... Сите патувања на едно место, групни патувања, индивидуални патувања ... далечни дестинации ...

<i class="fa fa-paper-plane"></i> Авио

Авио

За вас ја избираме најповолната, најудобната и најевтината комбинација до вашата сакана дестинација, каде било во светот.

<i class="glyphicon glyphicon-file"></i> Визи

Визи

... информации за посредување за визи за Дубаи, Тајланд, Русија, ...