ДТУ ПЕТ.АЕРО  (02) 3 22 22 01 • (02) 3 12 12 00 • GSM: +389 71 28 55 55
Патувања

Патувања

Светот е книга, а тие што не патуваат, ја виделе само првата страница...

<i class="fa fa-glass"></i> ЕСЕН

ЕСЕН

... продолжете го летото, патувајте, релаксирајте се ...

Португалија

Португалија

Средновековни замоци, камени улици, незаборавни градови и златни плажи: се дел од португалското искуство, а добрата храна и идиличните пејзажи се само почетокот.

Египет

Египет

Чартер програма за лето 2019... 
Крстарење по реката Нил

Крстосувања

Крстосувања

Крстосување со поаѓање од Атина, низ најубавите острови во Грција. Програма ALL INCLUSIVE

Русија

Русија

Москва и Санкт петербург, Крстарење по Волга, Патување долж трансибирската железница...

<i class="fa fa-hand-peace-o"></i> Далечни патувања

Далечни патувања

Егзотика, Малдиви, Сејшели, Куба, Дубаи, Тајланд...

<i class="fa fa-pagelines"></i> Spa&wellness

Spa&wellness

Подобрете си ја целокупната благосостојба на телото ... обновете си го умот, телото и духот...

<i class="glyphicon glyphicon-file"></i> Визи

Визи

... информации за посредување за визи за Дуба, Тајланд, Русија, ...

Чартер програма од Солун, лето 2019

Чартер програма од Солун, лето 2019

... Родос, Крит, Миконос или Санторини - чартер програма со директни летови од Солун

<i class="fa fa-globe"></i> Мај

Мај

Разни патувања, направени по ваша мерка, за прекрасни пролетни празници.... Eвропски градови, далечни дестинации, Бугарија, Грција... и уште многу повеќе...

<i class="fa fa-paper-plane"></i> Авио

Авио

За вас ја избираме најповолната, најудобната и најевтината комбинација до вашата сакана дестинација, каде било во светот.