Hotel Plaza 3* Hanioti

www.plazahanioti.gr
Се наоѓа на првата линија во Ханиоти на неполна минута од прекрасната песочна плажа. Располага со 25 соби, ресторан, бар, рецепција... Сите соби се опремени со сат. ТВ, клима уред, мини бар, бања и тераса.Хотел Plaza 3* Ханиоти 16.06 - 23.06 23.06 - 30.06 30.06 - 07.07 07.07 - 14.07 14.07 - 21.07 21.07 - 28.07 28.07 - 04.08 04.08 - 11.08 11.08 - 18.08 18.08 - 25.08 25.08 - 01.08 01.09 - 08.09 08.09 - 15.09
Број ноќевања 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
По лице во DBL

195 €

215 €

225 €

235 €

245 €

245 €

245 €

245 €

235 €

215 €

195 €

175 €

145 €


Цените се дадени по лице и се однесуваат за 7 ПОЛУПАНСИОНИ
Дете до 6 години со двајца возрасни во 1/2 соба БЕСПЛАТНО
Baby cot доколу има слободно при резервација се доплаќа 1 еур на ден
Сместување во собите е во 13 часот по локално време а напуштање во 10 часот по локално време
За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман
Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува
возрасни: 35 €, деца од 2 до 12 години: 20 €, деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

Важат Општите услови за патување на СКТМ и ТА ПЕТ.