ДТУ ПЕТ.АЕРО  (02) 3 22 22 01 • (02) 3 12 12 00 • GSM: +389 71 28 55 55

Лето 2019

БУГАРИЈА

БУГАРИЈА

За ова лето голем избор на хотели и апартмани покај брегот на Црното море во Бугарија.

Турција

Турција

Анталија, Бодрум, Кушадаси, Сармсакли ... 

Грција

Грција

Хотелско и апартманско сместување низ цела Грција.

Црна Гора, Лето 2019

Црна Гора, Лето 2019

Чањ и Будва, апартмани и хотели.

Тунис - чартер програма од Белград

Тунис - чартер програма од Белград

... мала земја со многу богата историја и неверојатна разнолика природа...

Португалија

Португалија

Средновековни замоци, камени улици, незаборавни градови и златни плажи: се дел од португалското искуство, а добрата храна и идиличните пејзажи се само почетокот.

Шпанија, Лето 2019

Шпанија, Лето 2019

Палма де Мајорка, Коста Брава, Ла Манга дел Мар Менор,
Рани резервации!

Египет

Египет

Чартер програма за лето 2019... 
Крстарење по реката Нил

Италија, Лето 2019

Италија, Лето 2019

Лидо ди Језоло, Сардинија и Сицилија

Крстосувања

Крстосувања

Крстосување со поаѓање од Атина, низ најубавите острови во Грција. Програма ALL INCLUSIVE

<i class="fa fa-hand-peace-o"></i> Далечни патувања

Далечни патувања

Егзотика, Малдиви, Сејшели, Куба, Дубаи, Тајланд...

Хрватска

Хрватска

... најубавото наше море ...