ДТУ ПЕТ.АЕРО  (02) 3 22 22 01 • (02) 3 12 12 00 • GSM: +389 71 28 55 55

Bomo Club Olympic Kosma 3*/Chanioti/ Kassandra

Област: Халкидики / Град: Ханиоти / Од море: 150m
Економичен хотел, комфорни соби, професионална услуга. Прекрасна плажа, живописно место познато по богат ноќен живот, многубројни барови, ресторани, таверни. Идеално место за одмор. Целосно реновиран во 2016.

 Ценовник сезона 2020

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ - до 35% (Целосна уплата до 31.12)

Цените се изразени во евра по сместувачка единица/по ноќ.

Мин.престој 2 1 1 1 3 3 3 3 3 3 3 2
ТИП НА СОБА/КАТЕГОРИЈА PANS СМЕСТУВ. 29.04.
-02.05
03.05.
-22.05
23.05.
-25.05
26.05.
-31.05
01.06.
-14.06
15.06.
-30.06
01.07.
-14.07
15.07.
-22.08
23.08.
-08.09
09.09.
-14.09
15.09.
-30.09
01.10.
_07.10
Двокреветна AL 2Ad 77 68 77 68 75 88 111 125 108 88 72 59
Двокреветна AL 2Ad+1ch(0-1) 77 68 77 68 75 88 111 125 108 88 72 59
Двокреветна AL 2Ad+1ch(2-11) 87 78 87 78 85 98 121 135 118 98 81 69
Трокреветна AL 3Ad 114 98 114 98 114 130 147 175 142 129 114 98
Четворокрев. AL 2Ad+1ad+1ch(0-11) 133 122 133 122 133 149 178 196 173 147 133 122
Четворокрев. AL 2Ad+2ad 135 124 135 124 135 151 180 198 175 150 135 124
Четворокрев. AL 2Ad+2ch(0-11) 131 120 131 120 131 146 176 194 171 145 131 120
Еднокреветна - станд. AL 1Ad 77 68 77 68 75 79 100 113 98 79 72 59
Еднокрев.
станд.
AL 1Ad+1ch(0-1) 77 68 77 68 75 79 100 113 98 79 72 59

 

УСЛУГА: All Inclusive  
Оброци
- Појадок 07:00 - 10 :00 шведска маса (филтер кафе, чај, локални сокови).
- Ручек 12:30 - 14:30 шведска маса (безалкохолни пијалаци, локални сокови, пиво и вино).
- Вечера 19:00 - 21:00 шведска маса (безалкохолни пијалаци, локални сокови, пиво и чаша вино).
Dress Code за време на вечерата.
Сладолед за вечера.
Бар Локални сокови, безалкохолни пијалаци, филтер кафе, чај - 10:00 - 22:00 Чаша вино, пиво, узо - 12:00 - 22:00

ХОТЕЛСКИ УСЛУГИ
- Базен 
- Градски превоз – автобуска станица на 200m 
- Интернет
- Сеф – со доплата на рецепција
- TV-сала
- плажа
- Лежалки – со доплата
- Чадори – со доплата