ДТУ ПЕТ.АЕРО  (02) 3 22 22 01 • (02) 3 12 12 00 • GSM: +389 71 28 55 55

ЕГЗОТИЧНИ И ДАЛЕЧНИ ПАТУВАЊА

- ИНДИВИДУАЛНИ ПОАЃАЊА

Бали - Индонезија

Бали - Индонезија

Волшебен остров кој одушевува со својата убавина. ГРУПНО ПАТУВАЊЕ ВО МАРТ / 16-24 МАРТ / цена: 990 eur

Дубаи

Дубаи

... мeшавина од длабоки традиции и футуристички визии, завиткани во пустински сјај...
Цена по лице од: 460€
НОЕМВРИ 2019 - АПРИЛ 2020

Занзибар, индивидуално

Занзибар, индивидуално

... спој на мистерија и егзотика, најубавиот зачин на индискиот океан. 12 денови/ 9 ноќевања

Малдиви

Малдиви

Рајскиот Остров на Индиски Океан.

Сејшели

Сејшели

... рајски архипелаг за незаборавен одмор на уникатните плажи со карактеристичен контраст на бел песок и тиркизно море...

Шри Ланка

Шри Ланка

Галена од тропски мориња, рај за љубителите на плажи, ќе ве магепса со својата убавина...