Туристичка агенција ПЕТ, (02) 3 22 22 01  •  (02) 3 116 432  •   (02) 3 256 261

Истражувај, откривај, патувај...

Нaјново во понудата:

<i class="fa fa-glass"></i> 8 ДЕКЕМВРИ

8 ДЕКЕМВРИ

... празнични патувања, релаксирачки продолжени викенди, city break...

<i class="fa fa-asterisk"></i> Зима

Зима

Банско, Боровец, Пампорово, Копаоник, Австрија...

<i class="fa fa-bell-o" aria-hidden="true"></i> Нова Година

Нова Година

Прославете ја Новата 2017 во некој од европските градови... или можеби подалеку?

SKI OPENING  2016/2017 КОПАОНИК

SKI OPENING 2016/2017 КОПАОНИК

08.-11.12.2016 - (4 денови/ 3 ноќи) 

 

Банско, Ski opening

Банско, Ski opening

Специјална понуда за отворањето на ски сезоната од 16.12-18.12.2016/ две ноќевања.

Сафари во Танзанија

Сафари во Танзанија

Уживајте во прекрасната природа, откријте го егзотичниот Занзибар.
09.01.2017 / 15 дена/ 12 ноќевања

ЕКС Југославија/8 декември

ЕКС Југославија/8 декември

7-11 декември, Белград, Загреб, Плитвички езера, Блед, Постојна Јама...

Блед, Словенија

Блед, Словенија

... едно од најубавите алпски одморалишта, со блага и лековита клима и топла езерска вода.

Ливињо, Италија

Ливињо, Италија

Скијање во Ломбардија, на границата меѓу Италија и Швајцарија на високите Алпи и одличнa забава/ Цена од 440 еур- наем на апартман за 2 лица за 7 ноќевања/

<i class="fa fa-hand-peace-o"></i> Интерконтинентални <br> патувања

Интерконтинентални
патувања

Егзотика, Малдиви, Сејшели, Куба, Дубаи, Тајланд...

<i class="fa fa-paper-plane"></i> Авионски превоз

Авионски превоз

За вас ја избираме најповолната, најудобната и најевтината комбинација до вашата сакана дестинација, каде било во светот.

Крстосувања

Крстосувања

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА! Модерни бродови, бројни забавни содржини, извонредна прилика за откривање и опуштање. Дестинации низ целиот свет. CRUISE INTO THE WINTER